Skip to main content

Гостьова

Шановні пацієнти поліклініки та відвідувачі сайту!

Адміністрація поліклініки готова до діалогу з кожним, хто зацікавлений у підвищенні якості надання медичних послуг і готовий надати пропозиції щодо вдосконалення діяльності медичного закладу. Усі звернення, зауваження, пропозиції, запитання будуть розглянуті та прийняті до уваги. Чекаємо Ваших відгуків!

Write a new entry for the Guestbook

 
 
0/500 символи
 
 
 
Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Ваша адреса e-mail опубліковуватися не буде.
Ваш запис в гостьовій книзі може бути показан не відразу, а тільки після попередньої перевірки адміністрацією сайту.
Ми залишаємо за собою право редагувати, видаляти або не публікувати записи в гостьовій книзі.
3 записи
Катерина Катерина написав 08 Вересня 2021 року в 12:56
Очень благодарны нашему педиатру - Гаркуше Инне Владимировне! С рождения ведет малыша: всегда все четко и по делу. Спасибо!
Марина Марина написав 02 Вересня 2021 року в 21:25
Хочу выразить благодарность персоналу 14 детской поликлиники! Я приводила на медицинский осмотр внука, врачи высокой квалификации, доброжелательные.Очень терпеливо и квалифицированно проведена функциональная диагностика в кабинете ЭКГ,электороэнцефалографии. Помимо профессионального медосмотра,получили полезные советы от невропатолога, отоларинголога.Благодарю и за точный прием по времени записи, не пришлось долго ожидать под кабинетами.
Ольга Ольга написав 02 Вересня 2021 року в 14:37
Очень довольна поликлиникой, врачи профессиональные, регулярно ходим на плановые вакцинации и осмотры к своему педиатру, в экстренном случае наш доктор всегда на связи. Сейчас поликлиника на глазах преображается, ведется капитальный ремонт. В поликлинике всегда чисто.

—————————————————————————————————————–

Увага! До Email-адрес, що належать російським операторам, відповідно до Указу Президента України №133/2017 від 15.05.2017 року, застосовуються обмежувальні заходи. (ru) (RU)
Show Buttons
Hide Buttons